Firemná Identita

Aká je to dobrá firemná identita? Taká, ktorá zaujme a vytŕča z davu.

Každý proces tvorby firemnej identity je špecifický, tak ako je špecifický každý klient. Firemná identita nie je iba logo, ako to chápu mnohí. Je to súbor pravidiel komplexnej komunikácie firmy. Vhodne reprezentuje firmu navonok a buduje obraz v mysli verejnosti. Je originálna a vytŕča z davu, aby zaujala potencionálnych zákazníkov.

seo image

LOGO MANUÁL

Tvorba loga, výber farieb a správny font sú začiatkom Vašej cesty ku silnej značke. Budete ich používať v každom momente Vášho podnikania. Všetky informácie sú zapracované v súhrnnom dokumente - logo manuáli.

DIZAJN MANUÁL

Vizuálna prezentácia je dôležitou súčasťou firemnej identity. Pripravíme Vám dizajn od vizitiek cez hlavičkové papiere až po foldre. Všetky informácie sú zapracované v súhrnnom dokumente - dizajn manuáli.

Grafický návrh webu

Potrebujete atraktívnu grafiku pre internetové reklamy, sociálne siete či blogy? Vytvoríme Vám dizajny od banerov cez sociálne siete až po titulné obrázky pre blogové články. Všetko v súlade s vašou firemnou identitou.

PROPAGAČNÉ MATERIÁLY

Nepodceňte silu firemnej identity vo Vašich propagačných materiáloch. Nechajte sa rozpoznať. Pripravíme Vám pútavé návrhy dizajnu pre Vami zvolené propagačné materiály od plagátov cez brožúrky až po billboardy.

Cenník

Grafické práce Cena
Logo 150€
Logomanuál 50€
Vizitky 50€
Webdesign 200€
Konzultácie 50€ / 1hod
Branding 500€
Grafické podklady / materialy individuálne
Tlač
Vizitky 50ks / 13€
Leták A6 50ks / 15€