Profesionálny E-shop

Prvé, čo zbadá návštevník internetového obchodu je vzhľad eshopu. Aby pokračoval v prezeraní musí ho stránka osloviť na prvý pohľad. Musí byť prehľadná a jednoduchá. Mali by ste sa snažiť zaujať potenciálnych zákazníkov prvkami, ktoré budú vlastné iba Vašej značke. Na vaše priania tvoríme e-shopy, ktoré sú responzívne, viacdoménové, optimalizované pre použitie v rôznych jazykoch a menách.

Dobre navrhnutá informačná architektúra uľahčí pohyb zákazníkov na Vašom eshope. Dôveryhodnosť eshopu zvýšite viditeľnými kontaktami, obchodnými podmienkami a reklamačným poriadkom.

Budovať svoju vlastnú značku s vlastným dizajnom, ktorý ju bude reprezentovať sa oplatí. My Vám navrhneme celý grafický dizajn, vytvoríme Vám logo aj firemnú identitu. A z návštevníkov Vášho internetového obchodu sa stanú zákazníci!

seo image

Čo vám to prinesie?

Moderný a responzívny dizajn

Počítač už ani zďaleka nie je jediná cesta ako sa dostať na internet. Smartphony a tablety sú trendom, na ktorý nesmiete zabúdať. Responsive dizajn, teda prispôsobovanie veľkosti obrazovky pre mobilné zariadenia a tablety, je preto nevyhnutný.

SEO optimalizácia

Vytvoriť stránku s kvalitným SEO je kľúčové. Veď načo by Vám bola krásna stránka, ktorú by nikto nenašiel? Správne nastavené SEO Vás dostane na vysoké pozície vo vyhľadávačoch. Získate tým väčšiu šancu osloviť potenciálneho klienta, než Vaša konkurencia.

Vlastný CMS systém

Celý redakčný systém sme navrhli tak, aby mal jednoduché a intuitívne ovládanie a spĺňal všetky požadovane kritéria. Nášmu systému sa nemusíte prispôsobovať, my ho prispôsobíme vám, aby ste pracovali iba s prvkami, ktoré potrebujete. Zmeny sa na vašej stránke objavia okamžite.

Doplnkové služby

Pri tvorbe web stránky vám zabezpečíme registráciu domény a webhostingové služby. Vaša stránká a emaily sú u nás v bezpečí. Starajú sa o to na niekoľkých úrovniach antivíry. V CMS Systéme môžete niekoľkými klikmi pridáte emaily, zmeníte heslo, nastavíte parametre hostingu.