Ako prebieha proces?

Spoločne si stanovíme ciele, ktoré chceme dosiahnuť. Následne vykonáme analýzu, v ktorej spoznáme Vaše podnikanie a možnosti ako uspieť trhu. Zistíme ako sa správa vaša cieľová skupina, a čo vyhľadáva

Ako dlho trvá tvorba?

Dĺžka závisí najmä od požadovaných vlastností a funkcií na mieru a od poskytnutia potrebných podkladov a schválenia grafického dizajnu webstránky.

Koľko to bude stát?

Cena je veľmi individuálna a určuje sa podľa rozsahu, náročnosti, implementovania potrebných funkcií, grafických požiadaviek, termínu realizácie a pod.

ČO VÁM TO PRINESIE?

Jedinečný a responzívny dizajn

Naši grafici pre Vás pripravia jedinečný grafický návrh webstránky na mieru podľa vašej predstavy alebo podľa zamerania činnosti podnikania vašej firmy. Už v návrhu dbáme na správne umiestenie jednotlivých prvkov, vhodnú použiteľnosť, prehľadnosť stránky a intuitívne prehľadávanie webstránky. Dizajn grafického spracovania prispôsobíme obsahu stránky.

PREČO PRÁVE MY?

Vášmu podnikaniu chceme porozumieť. Pre Vašich návštevníkov pripravíme to najvhodnejšie riešenie, aby ste ich zaujali a vybrali si práve Vás. Firemná webstránka, ktorú Vám vytvoríme Vás bude prezentovať.


SEO

Prilákať návštevníkov na Váš web je len polovica úspechu. Omnoho dôležitejšia je aktivácia zákazníkov, aby vykonali interakciu – zavolali vám, vyplnili kontaktný formulár, zaregistrovali sa, stiahli si aplikáciu alebo si zakúpili váš produkt. Dbáme na prehľadnú a logickú štruktúru webu, aby Vaši zákazníci jednoducho našli rýchlo to, čo hľadajú a vykonali želanú konverziu.

AKTUALIZÁCIA OBSAHU A STABILNÁ PODPORA

Štandardne tvoríme webstránky, ktoré umožňujú aktualizáciu a vytváranie nového obsahu prostredníctvom nášho redakčného systému. Celý redakčný systém sme navrhli tak, aby mal jednoduché a intuitívne ovládanie a spĺňal všetky kritéria, ktoré naši zákazníci požadujú. V prípade potreby vám poskytneme stabilnú a flexibilnú podporu pre ďalší rozvoj Vášho webu.

Rýchle načítanie webstránky

Nestačí, aby webstránka len dobre vyzerala, ale aby sa aj rýchlo načítala. Našou prioritou je aj rýchle načítanie obsahu na každom zariadení, vďaka čomu budú spokojní aj návštevníci Vašej stránky.

Webstránka a Google Analytics

Pomocou služby Google Analytics sa dozviete, napríklad koľko ľudí navštevuje Vašu stránku, z akých krajín a zariadení je navštevovaná a ďalšie cenné informácie, ktoré Vám pomôžu napredovať v podnikateľskom rozvoji.

Webstránka a Google AdWords

Aby Vaša webstránka pritiahla viac ľudí, vieme ju propagovať napríklad pomocou nástroja Google AdWords, vďaka ktorému sa zobrazí na prvých priečkach tohto vyhľadávača. Ďalšou obľúbenou variantou je reklama na Facebooku.

FUNKCIE PODĽA POTREBY

Či ste právnik, architekt, alebo lekár odporučíme Vám funkcie, vďaka ktorým, uľahčíme proces rezervácií, zdieľanie veľkých súborov alebo iné vylepšenia pre Vaše podnikanie.

PODPORA ZÁKAZNÍKA A SERVIS WEBSTRÁNKY

Potrebujete rozšíriť funkcie vašej web stránky?

Ak potrebujete doprogramovať nejakú funkciu, vytvoriť nový formulár alebo vykonať na stránke nejakú úpravu, obráťte sa na nás. Servis vašej stránky vykonáme jednorázovo, alebo si môžete predplatiť mesačný balík služieb.


Ste náš zákazník a potrebujete radu? – obráťte sa na nás.

Využite doživotnú e-mailovú a telefonickú bezplatnú zákaznícku podporu pre našich zákazníkov pri riešení vašich problémov. Neviete si rady s vašou webstránkou? Neváhajte a zavolajte nám, radi vám poradíme. Za naše poradenstvo vám nebudeme posielať faktúry.

Činnosť Cena
programovanie 45€ / 1 hodina
konzultácie, poradenstvo 50€ / 1 hodina
webdizajn 30€ / 1 hodina
grafické práce 40€ / 1 hodina
2 hodiny servisu 75€ / 1 mesiac
5 hodiny servisu 135€ / 1 mesiac
10 hodiny servisu 250€ / 1 mesiac